Drodzy wolontariusze!

Pragniemy złożyć Wam serdeczne podziękowania za zaangażowanie się w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaczowie i okolicznych miejscowościach. To właśnie dzięki Wam już po raz 23 mogliśmy zbierać środki na zakup sprzętu do szpitali w całym kraju. Nawet zimowa aura nie była przeszkodą, abyście poświęcili swój czas.

 

Pragniemy również skierować gorące podziękowania do dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie – pana Andrzeja Kindrata oraz pracowników za bezinteresowną pomoc w organizacji koncertu, który uświetnił całą zbiórkę.

Podziękowania kierujemy również do Pana burmistrza Krzysztofa Szpyta za wspaniały pokaz fajerwerków w dniu finału. Z tego miejsca dziękujemy również służbom porządkowym – policji, straży pożarnej, straży miejskiej oraz pogotowiu ratunkowemu za zapewnienie bezpieczeństwa podczas kwesty.

Gromkie podziękowania należą się również dyrekcji oraz pracownikom lubaczowskiego oddziału banku Pekao SA za udział w liczeniu zebranych środków oraz ciepłe wsparcie.

Nasze podziękowania ślemy również do wszystkich zespołów, które tego dnia wystąpiły na scenie. Wasza muzyka jak zawsze świetnie wpisała się w klimat corocznego kwestowania.

Dziękujemy również wszystkim sponsorom oraz salonowi kosmetycznemu „Prestiż”, salonowi fryzjerskiemu „Maja” oraz salonowi fryzjerskiemu J&J Hypiak, a także pozostałym którzy przyczynili się do naszej wspólnej inicjatywy. Gorące brawa – bez Was to by się nie udało!

Do końca Świata i jeden dzień dłużej i… do zobaczenia w przyszłym roku!