27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy budził w nas wielkie obawy. Po raz pierwszy przyszło nam kwestować w niedzielę niehandlową. Jednakże na wielkie serce nie ma wyznaczonych dni, wrażliwym nie jest się tylko od święta. Od życzliwości, współczucia, przyjaźni nie bierze się zwolnienia. Na robienie DOBRA każda chwila jest… DOBRA!

Kochani! Nadal nie możemy uwierzyć własnym oczom, lecz liczby nie kłamią. Znów POBILIŚMY REKORD, kwotą wyższą o ponad 30tys. złotych, niż w ubiegłym roku. Na godzinę 2:00 zebranych mamy 113 000.00zł !!! Pamiętajmy jednak, że suma ostateczna może jeszcze wzrosnąć! Nadal czekamy na informacje od placówek o efektach ich zbiórek, przeliczamy zagraniczne waluty, sprzedajemy zebrane złoto oraz liczymy na dalszą Waszą aktywność.

Zachęcamy do wpłacania pieniążków, do naszej eSkarbonki. Zbiórka potrwa do 18-go stycznia: https://eskarbonka.wosp.org.pl/64dger

Jeszcze przez kilkanaście dni działać będą nasze aukcje Allegro: https://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=42350962

Dziękujemy wszystkim z całego serca a teraz musimy odpocząć po wielu godzinach ciężkiej pracy. Kolejne wieści ze Sztabu w Lubaczowie już niebawem.
Sieee ma!