Tegoroczny już XXII Finał WOŚP wspierają nietuzinkowi wolontariusze. Są nimi salony fryzjerski „Maja” oraz kosmetyczny „Prestiż”, które – jak już przyjęło się w lubaczowskiej tradycji – wszystkie zyski zebrane w dniu 12.01.2014 przekażą na Wielką Orkiestrę!

 

Każdy z tych salonów od wielu lat jest niebagatelną częścią wieloletniej zbiórki. Już na miesiąc przed Wielkim Finałem hojni mieszkańcy miasta mogli wrzucać do puszek skromne lub mniej skromne datki. W kulminacyjnym punkcie WOŚP, który wypada już w najbliższą niedzielę , stuprocentowe dochody zostaną przekazane na rzecz szlachetnej zbiórki. Warto zaznaczyć, że tegoroczne datki zostaną przekazane na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

– W tym dniu oferujemy pełny zakres usług. Pieniądze za wykonane zabiegi, zamiast do naszej kieszeni, trafią jednak do orkiestrowej puszki. Każdy, kto pojawi się w naszym salonie i skorzysta z jakiejś usługi, sam zdecyduje ile za nią zapłacić, a pieniądze wrzuci prosto do puszki – mówi Jolanta Rychlewska z salono Prestiż.

XXII Finał WOŚP będzie już DZIEWIĄTYM, dzięki któremu WOŚP zdobyła aż 1 123 832zł za sprawą polskich fryzjerów związanych z Kemon! Za tegoroczną pomoc również kopiaste dzięki! NIECH 12 STYCZNIA NIKOGO NIE ZA-BRA-KNIE!!!