Szanowni i Kochani Wolontariusze, Mieszkańcy, Sponsorzy i Organizatorzy biorący udział w 26 Finale WOŚP w dniu 14.01.2018r. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaczowie chciałby po raz kolejny złożyć Ogromne i Bardzo Serdecznie podziękowania wszystkim za udział i wniesiony wkład w kolejny Finał, który po raz kolejny okazuje się rekordowym na naszym terenie i to dzięki Wam i tylko Wam. Dzięki Wam Wielka Orkiestra, grając może pomagać a przez to przyczynić się po raz kolejny do wsparcia innych a w tym roku szczególnie najmłodsze dzieciaki. Ogromnie podziękowania szczególnie Wolontariuszom a także dla Darczyńców to Wy jesteście najważniejsi i to dzięki Wam WOŚP może z takim sukcesem i nadzieją kwestować kolejny raz, bez Was nic by się aż tak nie udało, szacunek jeszcze raz.

 

Jak co roku chcemy ponadto przekazać szczególne podziękowania dla:
– Banku Spółdzielczego w Lubaczowie (w szczególności pracownikom jesteście z nami pierwszy raz i daliście radę);
– Burmistrza Miasta Lubaczowa;
– Wszystkich pracowników Urzędu Miasta, którzy zaangażowali się w 26 finał;
– Pana Andrzeja Kindrata wraz z pracownikami MDK (oprawa koncertu, nagłośnienie);
– Miejskiej Spółdzielni Samopomoc Chłopska za chlebek i bułeczki;
– Koła Gospodyń Wiejskich wraz z Klubem Seniora z Młodowa (grochóweczka, żureczek, Ewciu dziękujemy Ci bardzo i twojemu całemu zespołowi, było pyszne);
– Dyrektora MZKiM za przygotowanie płyty rynku;
– Portali Lubaczowskich które reklamowały nasz Sztab;
– Henryka Wacnika i jego fotoreporterów, za przepiękne fotki, video oraz za cukierki rozdane podczas kwesty ulicznej;
– Straży Pożarnej w Lubaczowie (wypożyczanie namiotu);
– Wszystkich Sponsorów;
– OSP w Oleszycach (wypożyczenie kuchni polowej);
– A w szczególności dla organizatorów Dawida i Maćka oraz Wolontariuszy, którzy pomagali przez 3 miesiące by odbył się ten 26 finał składam serdeczne podziękowania. Nie jestem wstanie Wszystkich wymienić z nazwy czy nazwiska, ale Serdeczne dziękujemy, gramy 26 lat i już tej Orkiestry nikt nie uciszy bo gramy do końca świata i jeden dzień dłużej.
Serdecznie pozdrawiamy Sztab WOŚP Lubaczów.