Drodzy wolontariusze WOŚP!

W podziękowaniu za włożony trud, poświęcony czas i ogromne zaangażowanie w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Lubaczowie i okolicznych miejscowościach, chcielibyśmy bardzo pogratulować Wam tak dużego sukcesu w rekordowej zbiórce, jaką po raz kolejny udało się zrealizować na naszym terenie. To właśnie dzięki Wam już po raz 24 mogliśmy pomóc w zebraniu środków na zakup tak potrzebnego sprzętu medycznego do szpitali w całym kraju. Pomimo zimowej aury, która utrudniała zbiórkę ale nie okazała się przeszkodą w tym aby udało się ją zrealizować z tak ogromnym sukcesem.

Pragniemy również skierować gorące podziękowania do dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie – Pana Andrzeja Kindrata oraz pracowników za bezinteresowną pomoc w organizacji koncertu, który uświetnił całą zbiórkę.

Podziękowania kierujemy również do Pana Burmistrza Krzysztofa Szpyta, dzięki któremu mogliśmy oglądać wspaniały pokaz fajerwerków w dniu finału orkiestry.

Z tego miejsca dziękujemy również służbom porządkowym: Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej oraz Pogotowiu Ratunkowemu za zapewnienie bezpieczeństwa podczas kwesty.

Gromkie podziękowania należą się również Dyrekcji oraz pracownikom Lubaczowskiego oddziału Banku Pekao S.A., za pomoc w liczeniu zebranych środków oraz ciepłe wsparcie.

Nasze podziękowania ślemy również do wszystkich zespołów, które tego dnia wystąpiły na scenie. Wasza muzyka jak zawsze świetnie wpisała się w klimat corocznej zbiórki.

Dziękujemy również wszystkim sponsorom a w szczególności: Salonowi kosmetycznemu „Prestiż”, Salonowi fryzjerskiemu „Maja”, Salonowi fryzjerskiemu „J&J” Hypiak, Salonowi kosmetycznemu „WACIK” Magdalena Wacnik, Salonowi „Evolution” Cieszanów, Aeroklubowi Ziemi Jarosławskiej, Firmie Usługi Sprzętowo–Transportowe Henryk Dec, Foto Centrum Henryk Wacnik, a także innym, którzy przyczynili się do wsparcia naszej wspólnej inicjatywy.

Gorące i gromkie brawa – bez Was to by się nie udało!.

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy, pozdrawiamy, do zobaczenia w tak znakomitym gronie w przyszłym roku na jubileuszowym 25 Finale, może na rynku ????.

                             Pamiętajcie gramy do końca Świata i jeden dzień dłużej, SIEMA!