Cześć! Wiadomość tą kierujemy do wszystkich chętnych, którzy chcą zostać wolontariuszami w styczniowej kweście na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W skrócie podamy teraz kilka ważnych informacji, które powinny już zmotywować Was do działania.

 

Za kilka dni przewodniczący szkół, będą zbierać zapisy, dlatego prosimy o zdecydowaną postawę (nie dopisujemy się po wyznaczonym czasie oraz nie rezygnujemy). Tegoroczna rekrutacja bardzo się zmieniła. Po wcześniejszym wypełnieniu ankiet papierowych, organizatorzy wprowadzą Wasze dane do systemu elektronicznego. W związku z tym jak najszybciej róbcie zdjęcia i zapisujcie je na płytę CD, pendrive itp..  Wszystkie fotki przekazujecie przewodniczącym lub innym osobom odpowiedzialnym za rekrutację w szkołach po czym zostaną dodane do bazy internetowej. Końcowym etapem będzie nadrukowane ich na identyfikatorach.

Sprawność całej rekrutacji w wielkiej mierze zależy od przewodniczących szkół, więc bardzo prosimy o pilność, zaangażowanie oraz śledzenie naszych wpisów.

Kolejne informacje już za niedługo!